Hirdetések 2024. április 7-én

Húsvét 2. vasárnapja – Az isteni irgalmasság vasárnapja

1. Hétfő Gyümölcsoltó Boldogasszony főünnepe, egyben templomunk búcsúja. Ezen a napon a KÉSZ országos imaláncot hirdet a békéért, amihez mi is csatlakozunk 100 Üdvözlégy elimádkozásával 17 órától a plébániatemplomban. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk, nem csak a tagságot. A búcsúi szentmise 18 órakor kezdődik.
  2. A Férfi-kör következő találkozója szerdán, a felnőtteknek szóló hittan és szentségi felkészítő pedig csütörtökön 18:45-kor kezdődik az X-házban. Szeretettel várjuk a tagokat és az érdeklődőket.
  3. A fatimai imaóra pénteken 17 órakor kezdődik a templomban. A húsvéti időben ezután péntekenként 17:15-től elimádkozzuk az öröm útját a templomban.
  4. Az ifjúsági csoport következő találkozója szombaton 19 órakor kezdődik az X-házban.
  5. Kérjük, hogy az adótok 1%-ának felajánlásával továbbra is támogassátok a Magyar Katolikus Egyházat a 0011-es technikai szám megadásával. Erről részletek az egyszazalek.katolikus.hu honlapon olvashatók. Köszönjük a támogatást.