Magánszentmise Marcaliért Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén

2020. március 25-én, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén Kiss Iván c. prépost, esperes-plébános magán szentmisét mutatott be a plébániahivatal irodájában.

Mivel nyilvános liturgiát nem lehet celebrálni a templomban, ezért választotta ezt a módját az istentiszteletnek. Iván atya a saját híveiért, Marcaliért mutatta be a szentmise áldozatot a megpróbáltatások idején, a saját irodájában.

Ezen kívül minden nap imádkozik és szentmisét mutat be az egész városért, az egészségügyben dolgozókért és nem csak a híveiért, s szüntelenül kéri a Szűz Anya és a Szentháromságos Egy Isten közbenjárást, hogy mielőbb elmúljon a koronavírus-járvány. Varga László megyéspüspök felhívásához és paptársaihoz csatlakozva mindenkit arra kér, hogy a lehetőségeikhez mérten kapcsolódjanak be az imádságokba ezekben a rendkívüli időkben.