Hirdetések, 2019. 12. 29.

Hirdetések, 2019. 12. 29.

  1. Ma a Szent Család ünnepe van.
  2. Kedden, szilveszterkor 16.30-kor a közösségek év végi hálaadása kezdődik, majd 17 órakor szentmise, plébánosi beszámolóval. Utána az X-házba fogadásra hívjuk a közösségek tagjait és mindazokat, akik ebben az évben is segítették az egyházközség munkáját.
  3. Szerdán, újév napján 10 órakor a plébániatemplomban, 17 órakor a B. Gizella templomban lesz szentmise.
  4. Újév napján, a hirdetőtáblán kifüggesztett rend szerint az örökös rózsafüzért imádkozzák a Rózsafüzér Társulat tagjai.
  5. Pénteken, első péntek 16.30-tól szentségimádás, 17 órakor szentmise.
  6. A XX. Marcali Katolikus Bál január 25-én, szombaton 19 órakor a GYÉK-ben kerül megrendezésre. A belépőjegy ára. 4.000 Ft/fő (vacsorával, viszont az italfogyasztást nem tartalmazza). Jelentkezni Gelencsér Róbertnél, Sávoly Andreánál és a plébánián lehet. Tombolatárgyak felajánlását köszönettel elfogadunk.
  7. Az Eukarisztikus kongresszusra való jelentkezés elindult. Gelencsér Róbert világi elnököt jelöltem ki csoportvezetőnek, akinél jelentkezni lehet. Terveink szerint a kongresszusra szombati napon mennénk, amikor a Kossuth téri szentmiséről fáklyás körmenettel a Hősök teréig megyünk.
Comments are closed.