Hirdetések, 2020. 01. 05.

1. Ma van Karácsony 2. vasárnapja.
  2. Hétfőn Vízkereszt ünnepe, a plébániatemplomban 17 órakor szentmise.
  3. Pénteken 16.30-kor szentségimádás, 17 órakor szentmise.
  4. Megköszönjük mindazok munkáját, akik részt vettek a kültéri ádventi koszorú és betlehem lebontásában.
  5. A XX. Marcali Katolikus Bál január 25-én, szombaton 19 órakor a GYÉK-ben kerül megrendezésre. A belépőjegy ára. 4.000 Ft/fő (vacsorával, viszont az italfogyasztást nem tartalmazza). Jelentkezni Gelencsér Róbertnél, Sávoly Andreánál és a plébánián lehet. Tombolatárgyak felajánlását köszönettel elfogadunk.
  6. Az Eukarisztikus kongresszusra való jelentkezés elindult. Gelencsér Róbert világi elnököt jelöltem ki csoportvezetőnek, akinél jelentkezni lehet. Terveink szerint a kongresszusra szombati napon mennénk, amikor a Kossuth téri szentmiséről fáklyás körmenettel a Hősök teréig megyünk.