Hitoktatói továbbképzés Marcaliban

Hitoktatói továbbképzés Marcaliban

2024. január 22-én, hétfőn 16 és 19 óra között Marcaliban, a Dózsa Gy. u. 3. sz. alatti X-ház nagytermében tartották meg a Somogyvári Esperesi Kerület továbbképzését a hitoktatók számára.

Az előadást, amely egy kis elméletet, valamint sok gyakorlatot is tartalmazott, Bojtorné Király Márta gyógypedagógus-hitoktatónő tartotta. Az előadás címe: „Módszertani eszköztár az SNI, BTMN tanulók hitoktatásban” volt.

A sajátos nevelési igényű (SNI) és a beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő (BTMN) gyermekek, tanulók különleges bánásmódot igényelnek, melyet szakértői bizottság állapít meg és szabályoz a szakértői vélemény alapján.

A képzésen összesen 29 fő vett részt – köztük lelkipásztorokkal – valamint voltak olyanok is, akik más esperesi kerületből érkeztek a különleges témát bemutató szakmai előadásra.

Comments are closed.