Hirdetések 2024. január 21-én

Hirdetések 2024. január 21-én

Évközi 3. vasárnap – Isten igéje vasárnapja

  1. Kedden (jan. 23.) 9 órától kezdve lehet imádkozni a plébániatemplomban Iván atya koporsójánál. 10 órakor kezdődik a gyászmise, ami után a rokonok és a papság jelenlétében a Boldog Gizella-templom altemplomában lesz a sírbatétel. A szertartásba kihangosítás által lehet bekapcsolódni a helyszínen, és a temetés befejeztével lesz lehetőség lemenni az altemplomba a sírhoz. Az örök életbe vetett hittel imádkozzunk Iván atya üdvösségéért!
  2. A temetés napján az iroda zárva tart és este nem lesz este szentmise.
  3. A karitász csoport találkozója szerdán 17:30-kor kezdődik a plébánián.
  4. A jövő vasárnapig tartó ökumenikus imahét keretében ma (jan. 21.) 17 órakor közösen imádkozunk a keresztények egységéért a református templomban. Szeretettel hívunk mindenkit a találkozásra és közös imádkozásra. Emiatt nem lesz szentmise a Boldog Gizella-templomban. Csütörtökön (jan. 25.) pedig szeretettel hívunk minden érdeklődőt a plébániára közös bibliaórára, melyet Fazekas Krisztián Árpád református lelkész vezet.
  5. Hittanos farsangunkat jövő vasárnap 14 és 17 óra közt tartjuk az X-házban (Dózsa Gy. u. 3.).
Comments are closed.