Hirdetések, 2022. 10. 09.

1. Ma van az évközi 28. vasárnap.
  2. A héten, csütörtökön 17 órakor fatimai imaóra, 18 órakor szentmise.
  3. Szombaton 15 órakor a nagy pince felé vezető úton, a Borbarátok úti kereszteződésnél lévő felújított Boldogságos Szűz Mária szobor megáldása lesz a Ladencsics házaspár szervezésében. Közreműködik a Fény Gyermekei Zenekar.
  4. A jövő vasárnap a missziók vasárnapja, az ország valamennyi katolikus templomában gyűjtés lesz a missziók javára.
  5. Októberben minden hétköznap este a plébániatemplomban 17.30-kor rózsafüzér (közösségek vezetésével), 18 órakor szentmise.
  6. Szeretnénk köszönetet mondani Nagy Lászlónak, a Közút Kft ügyvezetőjének a Szent II. János Pál pápa körüli munkáért.
  7. Szintén köszönetet mondunk az új molinó elkészítésért Dr. Pozsonyi Márknak és egy budapesti nyomdának.
  8. Köszönetet mondunk a plébániatemplom melletti 4 db kis levelű hársfáért az Egyházközség Képviselő Testületének egyik tagjának, továbbá a Marcali Városi Önkormányzatnak és a GAMESZ szervezetnek a beszerzésben és a fák ültetésében való közreműködéséért.