Hirdetések, 2022. 08. 14.

Hirdetések, 2022. 08. 14.

  1. Ma van az évközi 20. vasárnap.
  2. Hétfőn, Nagyboldogasszony ünnepe, a legnagyobb Mária ünnep, este 18 órakor szentmise a plébániatemplomban. Parancsolt ünnep!
  3. Pénteken 17.30-kor szentségimádás, 18 órakor szentmise.
  4. Szombaton, Szent István király, Magyarország fő védőszentjének ünnepe. A plébániatemplomban 9 órakor ünnepi szentmisét tartunk, mely végén kenyérszentelés és az új kenyér megszegése lesz. Megköszönjük a Kéthelyi Gazdakörnek a búzát, amit a kenyérhez adtak és a Takács Sütödének, hogy kisütötték.
  5. Szombaton az esti szentmise elmarad.
  6. Jövő vasárnap a plébániatemplomban 9 órakor lesz szentmise.
  7. A KÉSZ Marcali Csoportja egy új zarándoklatot szervez szeptember 17-én Balatonfüred-Balatonalmádi-Sóly-Öskü-Várpalota úti céllal. A zarándoklatra bárki jelentkezhet. Az útiköltség: 6.000- Ft/fő. A KÉSZ tagoknak a buszköltség: 2.000- Ft/fő. Jelentkezni Sávoly Andreánál vagy a plébánián lehet.
Comments are closed.