Hirdetések, 2022. 08. 21.

Hirdetések, 2022. 08. 21.

  1. Ma van (Szent István) évközi 21. vasárnap.
  2. A jövő héten, pénteken 17.30-kor szentségimádás, 18 órakor szentmise.
  3. Már szervezés alatt van a Marcali Plébánia újjáalakításának 300. évfordulójából rendezendő ünnepség, mely október 9-én (vasárnap) délután 3 órakor szentmisével kezdődik, melynek főcelebránsa Berta Tibor dandártábornok, tábori püspök, volt marcali káplán lesz. Az ünnepi szentmisére meghívjuk a még élő marcali káplánokat is. A hitoktatókat kérjük, hogy ugyanezen a napon a hittanos gyermekeknek is szervezzenek valami programot, ami a 300 éves évfordulóval kapcsolatos. Erre a szentmisére meghívjuk a város vezetőit, intézményvezetőket és természetesen Marcali lakosságát.
  4. Megérkeztek a szeptemberben kezdődő új iskolaévre a hittankönyvek. Mintegy 400 hittanosunk az első hittanórán kapja meg a könyveket, mely az idén is ingyenes lesz.
  5. A KÉSZ Marcali Csoportja egy új zarándoklatot szervez szeptember 17-én Balatonfüred-Balatonalmádi-Sóly-Öskü-Várpalota úti céllal. A zarándoklatra bárki jelentkezhet. Az útiköltség: 6.000- Ft/fő. A KÉSZ tagoknak a buszköltség: 2.000- Ft/fő. Jelentkezni Sávoly Andreánál vagy a plébánián lehet.
Comments are closed.