Hirdetések, 2021. 08. 15.

1. Ma Nagyboldogasszony ünnepe.
  2. A héten, pénteken lesz szent István királyunk főünnepe. Ünnepi szentmise 10 órakor a Gyümölcsoltó Boldogasszony templomban. A szentmise után lesz az új kenyér megáldása és megszegése. A város kenyeréhez a lisztet a kéthelyi Gazdakör adta, akiknek külön köszönetet mondunk.
  3. Pénteken az esti szentmise elmarad.
  4. Pápalátogatás. Az Egyházközség által szervezett busszal 36 személy megy. Külön csak az induljon útnak, aki regisztrált és rendelkezik belépő jeggyel, ugyanis a pápai szentmisére csak jeggyel lehet belépni, ami ugyan ingyenes, de szükséges. Akinek jegyre van szüksége, forduljon Gelencsér Róberthez.
  5. Mint a kedves hívek is látják, hogy elkezdődött szent II. János Pál pápa szobrának építése, az alapot már lerakták, a művész saját műhelyében készíti alkotását. Átadása ősz folyamán várható.
  6. Jövő vasárnaptól kezdve a Boldog Gizella és gombai templomban is lesz mindig szentmise.