Hirdetések, 2021. 08. 08.

1. Ma van az évközi 19. vasárnap.
  2. Pénteken, augusztus 13-án 17 órakor fatimai imaórát tartunk, utána igeliturgia.
  3. Jövő vasárnap Nagyboldogasszony ünnepe, a szombati előesti ünnepi szentmisén is Nagyboldogasszonyt ünnepeljük.
  4. Mivel Csatlós István inkei plébános atya jelentkezett, hogy szeretne a Marcali lelkipásztori munkába bekapcsolódni, ezért a vasárnapi esti B. Gizella templomi szentmiséket átvállalja. Ezért a további intézkedésig minden vasárnap este lesz szentmise a B. Gizella templomban.
  5. Az Eukarisztikus Kongresszusra való jelentkezés lezárult, 35-en jelentkeztek. A plébánia az útiköltség felét átvállalja, így a híveknek mindössze 2500- Ft-ot kell majd befizetniük.
  6. A jövő héten csak délelőtt lesz ügyfélfogadás a plébánián 10 és 12 óra között. Délutánonként nem lesz nyitva a hivatal.