Hirdetések, 2020. 01. 26.

Hirdetések, 2020. 01. 26.

  1. Ma van az évközi 3. vasárnap. Ma este 17 órakor a református-evangélikus templomban ökumenikus istentiszteletet tartunk a keresztények egységéért.
  2. Megköszönjük mindazoknak a támogatását, akik tombola felajánlásokat adtak a Katolikus Bálra.
  3. A hittanos gyermekeink farsangja február 15-én, szombaton 14 órakor kezdődik az X-házban.
  4. Az Eukarisztikus kongresszusra való jelentkezés elindult. Gelencsér Róbert világi elnököt jelöltem ki csoportvezetőnek, akinél jelentkezni lehet. Terveink szerint a kongresszusra szombati napon mennénk, amikor a Kossuth téri szentmiséről fáklyás körmenettel a Hősök teréig megyünk.
  5. Terveink között szerepel, hogy közadakozásból a templom előtti téren szobrot állítunk Boldog II. János Pál pápának. Köszönjük, hogy az Önkormányzat hozzájárult, hogy köztéren állhasson ez a szobor. Majd a híveket is arra kérjük, hogy lehetőségükhöz képest támogassák a szobor megvalósítását.
Comments are closed.