Hirdetések, 2019. 12. 01.

1. Ma van Ádvent 1. vasárnapja.
  2. A héten első péntek, délelőtt a házi betegek és az idősek otthonai lakóinak áldoztatása, délután 16.30-tól szentségimádás, gyóntatás, 17 órakor szentmise.
  3. A héten, szombaton 17 órakor ádventi gyertyagyújtás, melyen közreműködnek a Berzsenyi Gimnázium növendékei, utána szentmise.
  4. December 8-án, jövő vasárnap templomunk szentségimádási napja. Mivel vasárnapra esik, rövidítve tartjuk meg. 10 órakor szentségkitétel 12 óráig. Kérném, aki tud, vegyen részt rajta.
  5. December 14-én, szombaton tarjuk egyházközségünk ádventi lelki napját. 13 órakor az alsó tagozatos hittanosoknak előadás az X-házban, 14 órakor a felsősöknek előadás, 15 órakor a gyermekek gyóntatása, 16 órakor a felnőttek gyóntatása és a Fény Gyermekei Zenekar zenés áhítata, 17 órakor lelkigyakorlatos szentmise. A lelki napot Bognár Tamás lábodi plébános vezeti.
  6. Köszönetet mondunk az ádventi koszorú készítésén résztvevőknek, és a fenyőfák felajánlóinak.
  7. Naptárak, kalendárium kapható a sekrestyében és a plébánián.