Hirdetések, 2018. 05. 06.

1. Ma van Húsvét 6. vasárnapja.
  2. A jövő héten, kedd este 17.30 órától kilencedet végzünk az egyházmegyei zarándoklatunk sikeréért, utána Mária litánia, majd szentmise.
  3. Kedden 12.30-kor a Mikszáth iskolában a bérmálkozók vizsgája.
  4. Pénteken 16 órára várjuk a plébániatemplomba a bérmálkozókat főpróbára és szentgyónásra. 18 órakor a bérmaszülők és bérmálkozók hozzátartozóinak gyónási lehetőség.
  5. Pénteken 18 órakor a Korzó mozi termében Lázár Csaba: Jézus kezében kész a kegyelem címmel Arany János balladáról tart előadást, melyre minden érdeklődőt hívnak a szervezők.
  6. Szombaton reggel 6.30-kor indul egyházmegyénk zarándoklata Ludbregbe és Mária Bisztricára. A 2 autóbusz a Hősök teréről indul. A programban 10 órakor Ludbregben püspöki szentmise, 14.30-kor Mária Bisztricán Mária-köszöntő ájtatosság. Kb. este 20 órára érkezünk haza.
  7. Jövő vasárnap a plébániatemplomban 11 órakor van püspöki szentmise, melyen Varga László megyéspüspök bérmál. Este 19 órakor a Boldog Gizella templomban lesz szentmise.
  8. Megérkezett a templomunkba a gránit burkolóanyag. Mint kértük, aki teheti, az járuljon hozzá a lerakás költségeihez.