Hirdetések, 2018. 04. 29.

1. Ma van Húsvét 5. vasárnapja.
  2. A héten, kedden, május 1-én megkezdődnek a májusi litániák. Minden hétköznap 18.45-kor a plébániatemplomban, 19 órakor szentmise.
  3. Szerdán 18 órakor az X-ház nagytermében a Mária Bisztricai zarándoklat megbeszélése lesz. Ott lesz lehetőség csoportos biztosítás megkötésére.
  4. A héten első péntek, délelőtt a házi betegek gyóntatása, délután 18 órától gyónási lehetőség, 18.30-kor szentségimádás, 19 órakor szentmise.
  5. Jövő vasárnapanyák napi megemlékezést tarunk a szentmiséken.
  6. Az Egyházközség Képviselő Testülete úgy döntött, hogy megrendeli a plébániatemplom padlózatának cseréjéhez szükséges gránitot attól a vállalkozótól, akivel eddig tárgyaltunk. Mivel a teljes összeg nem áll a rendelkezésünkre, kérésünk az, hogy aki a híveink közül hozzá tud járulni bármekkora összeggel, szívesen fogadjuk adományát.