Hirdetések 2024. április 14-én

Húsvét 3. vasárnapja

1. Ezen a héten hétköznapokon nem lesz szentmise.
  2. A húsvéti idő péntekjein 17:15-kor kezdjük a plébániatemplomban az öröm útja imádságot.
  3. Május 20-ig rendelkezhetünk a személyi jövedelemadónk kétszer egy százalékáról. Aki 2018 óta rendelkezett már a Magyar Katolikus Egyház javára a 0011-es technikai szám megadásával, annak nyilatkozata visszavonásig érvényes. Kérjük, aki ezt még nem tette meg, támogassa így is az egyház tevékenységét, abban az esetben is, ha nulla forintról rendelkezik, mert a nyilatkozók számát is figyelembe veszi az állam. Ez a támogatás az egyházmegyék költségvetéséhez adódik hozzá, míg az egyházi hozzájárulással a helyi plébánia fenntartását és tevékenységét segíthetjük. Szeretettel ajánljuk a nekemazegyhaz.katolikus.hu honlapon elérhető videókat, melyekben négy egyetemista járja be az országot és mutatja be egyházunk szerteágazó tevékenységét. Egyben jó végiggondolni mindannyiunknak: „mit jelent nekem az Egyház?” és „mit teszek én az Egyházért – melynek tagja vagyok”?
  4. Az idei egyházmegyei napVeled! mottóval – május 25-én kerül megrendezésre Kaposváron.
    Részletek és jelentkezési lehetőség az egyházmegye honlapján találhatók (a kaposvar.egyhazmegye.hu/egyhazmegyeinap oldalon).