Hirdetések, 2023. 01. 08.

Hirdetések, 2023. 01. 08.

  1. Ma Jézus megkeresztelkedésének vasárnapja. Ezzel a nappal véget ér a karácsonyi időszak és kezdődik az évközi vasárnapok sora.
  2. Jövő pénteken, 17 órakor a KÉSZ és az Ipartestület szervezésében ünnepi szentmise keretében emlékezünk meg a doni áttörés 80. évfordulóján a hősökről és az áldozatokról. Utána gyertyagyújtás lesz a második világháborús emlékműnél.
  3. A jövő vasárnap ökumenikus imahét kezdőik a krisztushívők egységéért. Az idei év alapigéje: „Tanuljatok meg jót cselekedni, törekedjetek az igazságra” (Iz 1,17). Ennek értelmében jövő vasárnap 9 órakor ökumenikus istentiszteletet tartunk a plébániatemplomban, melyen igét hirdet Fazekas Krisztián Árpád református lelkipásztor.
  4. Megköszönjük a betlehem lebontásában közreműködők segítségét.
Comments are closed.