Hirdetések, 2021. 10. 10.

1. Ma van az évközi 28. vasárnap.
  2. A jövő héten hétfőtől csütörtökig 17 órakor rózsafüzér, 17.30-kor szentmise. Pénteken és szombaton 17.30-kor rózsafüzér, 18 órakor szentmise. A rózsafüzért a beosztott rend szerint a közösségek vezetik.
  3. Szerdán, október 13-án 16.30-kor fatimai imaóra kezdődik.
  4. Pénteken 17.15-től a lelki adoptálók havi közös imádsága lesz.
  5. Jövő vasárnap az ország valamennyi katolikus templomában gyűjtés lesz a missziók részére. Perselyadományukkal támogathatjuk a missziók ügyét.
  6. Szent II. János Pál pápa szobrának megáldása október 31-én vasárnap a 11 órakor kezdődő szentmise után lesz a templom előtti téren. Szeretettel hívjuk és várjuk, külön szeretettel mindazokat, akik a közadakozásban részt vettek, és hozzájárultak a szobor elkészítéséhez. A szobrot Varga László megyéspüspök áldja meg. Lépéseket tettünk a Lengyel Nagykövetség felé és ígéretet kaptunk, hogy a nagykövetséget valaki képviseli az ünnepségen. Továbbá itt lesz a Budapesten szolgáló lengyel híveket pasztoráló plébános is.