Hirdetések, 2020. 08. 30.

Hirdetések, 2020. 08. 30.

  1. Ma van az évközi 22. vasárnap.
  2. A jövő héten első péntek, délelőtt a házi betegek áldoztatása és az idősek otthonában látogatás, délután 17 órától a templom kertben gyóntatás, 17.30-kor szentségimádás, 18 órakor szentmise.
  3. Szeptember 1-vel megkezdődik Marcali iskoláiban is a hitoktatás. A hittanórákat az osztályfőnökök hirdetik a gyermekeknek. A hittankönyveket az első hittanórán kapják meg a hitoktatóktól a hittanosok. Tanévnyitó szentmise szeptember 13-án 9 órakor a plébániatemplomban, 18 órakor a B. Gizella templomban.
  4. Ha a járványhelyzet megengedi, akkor elsőáldozást és bérmálást is tervezünk az őszre. Az elsőáldozást október 18-án tartanánk a 4. osztályosoknak 10 órakor a plébániatemplomban. Erre külön felkészítés lesz az elsőáldozásra jelentkezetteknek.
  5. Az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleinek szülői értekezletet tartunk szeptember 9-én, szerdán 17 órakor az X-ház nagytermében. Kérjük a kedves szülőket, hogy az ügy fontossága miatt személyesen jelenjenek meg.
Comments are closed.