Hirdetések, 2020. 07. 05.

Hirdetések, 2020. 07. 05.

1.     Ma van az évközi 14.vasárnap

2.     A héten csütörtökön templomunk szentségimádási napja. 10 órakor szentmise, 11 órától szentségimádás a  hirdetőtáblán kifüggesztett rend szerint. 18 órakor szentségeltétel. Nap közben bárki csatlakozhat az imádkozókhoz.

3.     Pénteken nincsen szentségimádás, 18 órakor lesz szentmise

4.     Szombaton 18 órakor szentmise. .

5.      Megkezdődött a gombai templom belső felújítása. Jelenleg a villanyhálózat teljes cseréje folyik, majd vakolatleverés, falszigetelés. Nyáron ezért  Gombán a templomi liturgia szünetel. A gombaiak válasszanak másik templomot a munka elvégzéséig.

6.     Többen kérdezik, hogy a tv-s misék érvényes vasárnapi misék-e. Abban az esetben ha valaki betegsége vagy életkora miatt nem tud személyesen részt venni.

7.     Elsőáldozás, bérmálás. Még nem merünk őszi időpontokat kitűzni, mert nem tudjuk, hogy lesz-e járvány második hulláma.

8.     Reményeink szerint ősszel elkészül a II. János Pál pápa szobra. Szeretnénk, ha szép alkotást hagynánk az utókorra.

9.     Rózsafüzért rendeltem, jövő vasárnap reményeink szerint kapható lesz.

Comments are closed.