Hirdetések, 2019. 12. 15.

1. Ma ádvent 3. vasárnapja van.
  2. A jövő héten Karitász Csoportunk felkeresi a két idősek otthonát és karácsonyi ajándékkal kedveskedik az ott lakóknak.
  3. A kórházkarácsony csütörtökön délután 15 órakor kezdődik a kórház Krónikus osztályán. Kórházlátogató csoportunk felkeresi a többi osztályt is és imával, énekkel kedveskedik a betegeknek.
  4. Pénteken 16.30 órakor szentségimádást tartunk.
  5. Szombaton 17 órakor kezdődik a plébániatemplom előtti téren a negyedik ádventi gyertya meggyújtásának ünnepsége, melyen közreműködnek hittanos gyermekeink. 17.15-kor szentmise.
  6. Szombaton 18 órakor újabb ádventi hangversenyre kerül sor Budai Róbert szaxofonos és Palotás Ágnes énekművész közreműködésével, akik karácsonyi dalokat adnak elő.
  7. Megköszönjük az eddigi karácsonyfa felajánlásokat, és még további felajánlást várunk.
  8. Karácsonyi virágpénzt a sekrestyében lehet leadni.
  9. Naptárak, kalendárium kapható a sekrestyében és a plébánián.