Hirdetések, 2018. 06. 17.

1. Ma van az évközi 11. vasárnap.
  2. Templomunk felújítási munkája miatt változások lesznek a szentmise helyszíneiben: hétköznap keddtől szombatig az esti szentmisék 19 órakor az X-házban kezdődnek. Két vasárnap: 24-én és július 1-én 9 órakor a B. Gizella templomban, 11 órakor Gombán, illetve Bizén, 19 órakor szintén a B. Gizella templomban. A temetési szentmisék a B. Gizella templomban lesznek.
  3. Templomunk felújítási munkája miatt ma délután 2 órára szeretettel várjuk azokat, akik segíteni szeretnének a pakolási munkában.
  4. Szombaton, Kaposváron a székesegyházban 10 óra 30-kor Varga László megyéspüspök 2 új papot szentel.
  5. Szombaton 18 órakor a gadányi templomban a Fény Gyermekei Zenekar ad koncertet, melyre szeretettel hívják a marcali híveket is.
  6. Templomunk felújítása előre láthatólag 2-3 hétig fog tartani. Adományokat még elfogadunk.