18. Marcali Katolikus Bál a GYÉK-ben

2018. február 3-án, szombaton 19 órától a GYÉK-ben került megrendezésre a 18. Marcali Katolikus Bál. A zsúfolásig megtelt rendezvényen Kiss Iván c. prépost, esperes-plébános köszöntője után Pántics Luca marcali gimnazista mondott az alkalomhoz illő verset, majd a Fény Gyermekei Zenekar adott műsort. Közreműködött: Ságvári Róbert (gitár), Jáki Zoltán (hegedű) és Balogh Bálint (szintetizátor). A finom vacsorát követően vidám hangulatban telt az est további része az asztaltársaságoknál. A zenét Gazda Tamás szolgáltatta a jelenlévők nagy örömére. A tánc és a vigasság hajnalig tartott. A bál ezúttal is jótékony célokat szolgál, hiszen az idén a tombola teljes bevételét a gombai templom harangjainak javítására fordítják.