Hirdetések, 2022. 12. 04.

1. Ma van Ádvent 2. vasárnapja.
  2. A héten, csütörtökön, december 8-án Szeplőtelen fogantatás ünnepe, a Marcaliak fogadott szentségimádási napja. A plébániatemplomban 12 órakor szentségkitétel, utána szentségimádás a beosztott rend szerint. 17 órakor szentségeltétel, utána szentmise Szeplőtelen fogantatásról.
  3. Szombaton 17 órakor ádventi gyertyagyújtás a plébániatemplom előtti téren, melyen közreműködnek, és a gyertyákat meggyújtják a Berzsenyi Dániel Gimnázium tanulói. Utána szentmise.
  4. Jövő vasárnap, december 11-én, ádvent 3. vasárnapján 14 órakor Vörsön lesz ünnepi szentmise, melyet Kiss Iván c. prépost, plébános celebrál. Utána bábtáncoltatók hagyományos műsora lesz.
  5. Az ádventi Lelki Nap december 17-én, szombaton délután lesz, melyen a hívek elvégezhetik karácsonyi szentgyónásukat.
  6. Kalendárium, naptárak, Szívem első gondolata könyv a sekrestyében kapható.
  7. A karácsonyi virágpénzt a sekrestyésnek kérjük leadni.