Hirdetések, 2023. 09. 03. Évközi 22. vasárnap

Hirdetések, 2023. 09. 03. Évközi 22. vasárnap

  1. Keddtől szombatig esténként 18 órakor vannak a szentmisék a plébániatemplomban.
  2. Pénteken 17.30-tól szentségimádás, 18 órakor szentmise a plébániatemplomban.
  3. Szeptember 17-én, vasárnap a 9 órai Veni Sancte misében kérjük a Szentlélek segítségét az új tanévre. Szeretettel hívjuk az iskolásokat, szülőket, tanárokat és közösségünk minden tagját. A hitoktatóknál vagy a plébánián lehet jelentkezni az elsőáldozási és bérmálási felkészítőre.
  4. A KÉSZ Marcali Csoportja szeptember 23-ára változtatta meg az éves zarándoklatát, amelynek az úti célja változatlan: Keszthely, Egregy és Zalaegerszeg szakrális értékeinek a megtekintése. Jelentkezni még korlátozott számban Sávoly Andreánál lehet. Az útiköltség 3.000- Ft személyenként, a KÉSZ tagoknak ingyenes.
Comments are closed.