Visszatekintő: Szentmisével zárták az idei hittantábort

Visszatekintő: Szentmisével zárták az idei hittantábort

A 2023. július 3-7. között megrendezett nyári napközis hittanos tábor zárásaként július 9-én, vasárnap, a 9 órás szentmisében köszönték meg a gyermekek az egyházközség, a Kaposvári Püspökség, valamint a helyi vállalkozók, és a hívek támogatását.

Az ünnepi istentiszteletet Kiss Iván c. prépost, marcali plébános celebrálta Galambos Ferenc mesztegnyői plébános közreműködésével. A résztvevő gyermekek, a hitoktatók és a nagyobb segítők nevében dr. Gyulainé Domján Zsuzsanna táborvezető mondott köszönetet a sok-sok segítségért, amelyek az egyhetes rendezvény sikeres lebonyolítását szolgálták. Majd Pozsonyi Anna egyetemista vezetésével az alkalmi gyermekkórus előadta a „Camino, Krisztus a jövőnk” című éneket, amely az idei pápalátogatás hivatalos himnusza volt.

Comments are closed.