Hirdetések, 2022. 09. 04.

Hirdetések, 2022. 09. 04.

  1. Ma van az évközi 23. vasárnap.
  2. Szerdán az esti szentmise 17.30 órakor lesz. Szerdán 18 órára összehívtam az Egyházközség Képviselő Testületének rendkívüli ülését az X-ház nagytermébe.
  3. Csütörtökön Kisboldogasszony ünnepe, este 18 órakor szentmise.
  4. Pénteken 17.30-kor szentségimádás, 18 órakor szentmise.
  5. Jövő vasárnap, szeptember 11-én 9 órakor kezdődik a tanévkezdő szentmise a plébániatemplomban.
  6. Idén ősszel országos népszámlálást tartanak, melyben szerepel olyan kérdés is, hogy milyen felekezethez tartozunk. A kérdésre az íven úgy szerepel, hogy nem kötelező rá válaszolni. Kérjük a város lakosságát és minden katolikus testvérünket, hogy tekintse kötelezően megválaszolandó kérdésnek és ezzel is vallja meg hitét. Ettől a választól is függ, hogy mennyi ember vallja magát katolikusnak és így kezelnek bennünket, hogy milyen százalékban vagyunk jelen a társadalomban.
  7. Szeptember 25-én 11 órakor az Orbán kápolnában terménybetakarító hálaadó szentmisét mondunk.
  8. A Kaposvári Püspökség Evangelizációs Központja Szentlélek szemináriumot hirdet Marcaliban kizárólag férfiak részére. A szeminárium október 3-án kezdődik és november 28-ig tart. Jelentkezni legkésőbb szeptember 25-ig Király Jenőnél lehet, és jelentkezési lapot kell leadni szeptember 25-ig. A jelentkezési lap vagy a plébánián vagy a sekrestyében átvehető.
Comments are closed.