Megkezdődött a kültéri ádventi koszorú építése

Az eredetileg 2021. november 26-ra, péntekre tervezett kültéri ádventi koszorú építését, a várható eső miatt egy nappal előrehozták. Csütörtökön délelőtt, Király Jenő templomatya és Gelencsér Róbert világi elnök vezetésével, az egyházközség férfi tagjai, rutinosan és gyorsan összeállították a vázszerkezetet. A délután folyamán pedig a díszítést fogják elvégezni Tóth Péter irányításával, hogy szombatra, az esti gyertyagyújtásra minden készen legyen.

Az ádventi gyertyagyújtások és az ünnepi műsorok, az eddigi hagyományok alapján, minden szombaton este 17 órakor kezdődnek a Boldog II. János Pál pápa téren. Az első gyertyát dr. Sütő László polgármester fogja meggyújtani, közreműködnek a Tündérliget Óvoda gyermekei. Az ádventi gyertyagyújtásokra és az azt követő szentmisére mindenkit szeretettel hívnak és várnak a szervezők.