Hirdetések, 2021. 10. 24.

Hirdetések, 2021. 10. 24.

  1. Ma van az évközi 30. vasárnap.
  2. A jövő héten folytatódik a rózsafüzér: kedd-szerda-csütörtök 17 órakor, péntek-szombaton 18 órakor. A rózsafüzér után szentmise.
  3. A jövő vasárnap, október 31-én miserend változás: a városban csak egy szentmise lesz 11 órakor, melyet Varga László megyéspüspök celebrál. Szeretettel hívjuk és várjuk a város lakóit. A szentmise után a templom előtti téren a megyéspüspök megáldja Szent II. János Pál pápa szobrát. Szeretnénk megköszönni mindazoknak, akik valamit is tettek a szobor elkészítéséért, akár ötletgazdák, akár adományozók voltak, vagy részt vettek a talapzat elkészítésében. A meghívóval rendelkezőket a szobor megáldása után egy fogadásra hívjuk az X-házba.
  4. Előre hirdetjük a mindenszenteki miserendet. November 1-én 17 órakor a temető ravatalozójánál, november 2-án, Halottak napján 9 órakor a temető kápolnában, 17 órakor a B. Gizella altemplomában lesz szentmise.
  5. Naptárak, kalendáriumok a sekrestyében kaphatók.
Comments are closed.