Hirdetések, 2021. 07. 04.

1. Ma van az évközi 14. vasárnap. Ma az ország valamennyi katolikus templomában Péterfillér-gyűjtés van.
  2. A Szent II. János Pál pápa szobor előkészületi munkálatai az elmúlt hetekben megkezdődtek. Szórádi Zsigmond szobrászművész vállalta a mellszobor elkészítését. Az Önkormányzat Képviselő Testülete megszavazta az építési engedély megadását. Köszönet érte! Jelenleg több engedély beszerzése is folyamatban van és reményeink szerint nemsokára megkezdődhetnek az alapozási és a talapzat előkészítési munkák is.
  3. Szeptember 12-én lesz az Eucharisztikus Kongresszus záró szentmiséje, melyet Ferenc pápa celebrál a Hősök terén. Erre az alkalomra zarándok buszt szervezünk. Jelentkezni Gelencsér Róbert világi elnöknél lehet.
  4. A járványügyi helyzetnek megfelelően a maszk viselése nem kötelező templomainkban, a temetéseken.