Hirdetések, 2021. 02. 28.

1. Ma van Nagyböjt 2. vasárnapja. Az ország valamennyi katolikus templomában gyűjtés van a katolikus iskolák javára.
  2. A héten első péntek, 16.30-kor keresztúti ájtatosságot végzünk, melyet a Szent Erzsébet Imakör vezet. A keresztút végén, mivel a gyónás nem lehetséges, bűnbánati liturgiát tartunk. Majd 17 órakor szentmise.
  3. Ugyancsak pénteken a szentmise után a járványhelyzetre való tekintettel az Egyházközség Képviselő Testülete itt a templomban tartja rövid ülését az elmúlt évi számadásról és az idei költségvetésről.
  4. Nagyböjt péntekjein hústilalom van. Ez a minimum, amit böjtöléssel megtehetünk, de ehhez még adjunk hozzá másfajta böjtölést is. Ugyanis a böjt a megengedett élvezetekről való lemondás.