Hirdetések, 2021. 02. 14.

Hirdetések, 2021. 02. 14.

  1. Ma van az évközi 6. vasárnap.
  2. A héten, szerdán, hamvazószerda, a Nagyböjt kezdete. Este 17 órakor szentmisét tartunk. Szigorú böjti nap!
  3. Pénteken elkezdjük keresztúti ájtatosságaink végzését. 16.30-kor keresztút, melyet a Jézus Testvérei Kisközösség tagjai végeznek. Nagyböjt péntekjein hústilalom van!
  4. Többen érdeklődnek a Szent II. János Pál pápa szoborról. A közadakozásban 2,6 millió Ft jött össze. Mivel a legolcsóbb árajánlat is legalább 4 millió Ft-ba kerül, az összeget az Önkormányzat és a plébánia kiegészíti. De még mindig van lehetőség az adakozásra, hogy minél szebb és igényesebb szobrot készíthessünk. A munkát hátráltatta a kialakult járványhelyzet és az egyik pályázó még mindig nem adott ajánlatot. Reményeink szerint legkésőbb az idei nyárra elkészül.
Comments are closed.