Hirdetések, 2021. 01. 24.

Hirdetések, 2021. 01. 24.

  1. Ma van az évközi 3. vasárnap. Ferenc pápa rendelkezése szerint az Isteni Ige vasárnapja.
  2. A jövő héten, pénteken 16.30-kor szentségimádás, 17 órakor szentmise.
  3. Szombaton este 17 órakor szentmise.
  4. Varga László megyéspüspök rendelkezése értelmében minden hónap első vasárnapján imádkoznunk kell az egyházmegyében zajló zsinatért és tematikus prédikációkat írt elő a plébánosoknak. Mint az elmúlt vasárnap is hirdettem, hogy a Kaposvári Egyházmegye honlapján zsinati kérdőív kitöltésére van lehetőség.
  5. Az elmúlt héten nálunk jártak az X-házban a Mária Rádió Helikon keszthelyi stúdiójának munkatársai és felvételt készítettek az egyházközség életéről. Ezt a műsort a Mária Rádió Helikon szombat és vasárnap délután 16 órától közvetíti.
Comments are closed.