Hirdetések, 2021. 01. 10.

1. Ma van Urunk megkeresztelkedésének ünnepe és ezzel befejeződik a karácsonyi időszak.
  2. A héten, pénteken 16 órakor tartjuk meg a fatimai engesztelést, és egyben szentségimádás is lesz, majd 17 órakor szentmise.
  3. Plébániatemplomunk a Somogy Megyei Önkormányzattól, Vízkereszt ünnepén az Örökségünk – Somogyország Kincse kitüntető címet kapta, mellyel a döntés értelmében a megye vonzerejének növeléséhez, megyénk népszerűsítéséhez nagymértékben hozzájárult.
  4. Megköszönjük azok munkáját, akik szombaton részt vettek a betlehem lebontásában.
  5. Idén is szenteltünk vizet Vízkeresztkor. A járványügyi szabályok betartásával a padok mögötti szenteltvizet tartalmazó hordóból egy csapon keresztül lehet vizet hazavinni.