Hirdetések, 2020. 12. 20.

Hirdetések, 2020. 12. 20.

  1. Ma ádvent 4. vasárnapja van.
  2. Szerdán 17 órakor karácsony elő esti szentmise lesz a plébániatemplomban, melyet a Tavi Tv felvesz és az ünnepek alatt közvetít.
  3. A környék atyáival is egyeztetve a karácsonyi miserend: Karácsonykor (pénteken): 9.00 óra plébániatemplom, 11.00 óra Gomba (igeliturgia), 17.00 óra B. Gizella templom; Karácsony másnapján (szombaton) 9.00 óra plébániatemplom (igeliturgia), 11.00 óra Bize, 17.00 óra B. Gizella templom; Vasárnap 9.00 óra plébániatemplom (borszentelés), 11.00 óra Gomba.
  4. A szentmisék bűnbánati részében felindítjuk a bűnbánatot és a pap általános feloldozást ad, azzal a feltétellel, hogy a gyónást a járványveszély elmúltával el kell végezni. A szentmiséken lelki áldozásra is lehetőség van, még azoknak is, akik a Tv képernyőjén nézik a szentmisét.
  5. A karácsony körüli borszentelés december 27-én vasárnap, Szent János ünnepén a plébániatemplomban a 9 órás szentmisén lesz.
  6. Elkészült a kültéri betlehemünk. Köszönet mindazoknak, akik munkájukkal hozzájárultak.
  7. Megköszönjük a Somogy Megyei Közgyűlés és Huszti Gábor alelnök úr támogatását, melyet laptop vásárlására fordítottunk. Ezt a laptopot itt a templomi vetítéseken, és az X-házban fogjuk használni.
  8. Megjelent a Marcali Katolikus Újság karácsonyi száma, melyet a szentmisék után osztunk a híveknek.
  9. Kalendárium még kapható a sekrestyében.
  10. A karácsonyi virágpénzt a sekrestyésnek kérjük eljuttatni.
Comments are closed.