Hirdetések, 2020. 11. 22.

1. Ma Krisztus Király vasárnapja van, az ország valamennyi katolikus templomában persely-gyűjtés a Karitász javára.
  2. Megköszönjük mindazoknak, akik Krisztus Király vasárnapjának előestéjén eljöttek a szentségimádásra, vagy otthonukban kapcsolódtak hozzánk.
  3. Jövő vasárnap ádvent 1. vasárnapja. Szabadtéri ádventi koszorút nem állítunk, de a templomban lesz ádventi koszorú. Az első gyertya meggyújtása szombaton, az esti szentmisén lesz.
  4. A járványhelyzetre való tekintettel a szentmisék rendje megváltozott. Szombaton 17 órakor, vasárnap 9 órakor a plébániatemplomban van szentmise, vasárnap 17 órakor a B. Gizella templomban vagy igeliturgia, vagy szentmise.
  5. A plébánia irodába az ügyintézés csak online formában történhet (telefon: 85/510-233, e-mail: marcaliplebania@gmail.com). Csak a legszükségesebb esetekben lehet személyes kontaktus egy fő részvételével.
  6. Naptárak, kalendárium és a Szívem első gondolata című könyv kapható a sekrestyében.