Hirdetések, 2020. 08. 23.

1. Ma van az évközi 21. vasárnap.
  2. Kedden 16.30-kor az X-ház nagytermében Meister Éva színművésznő: Trianoni harangok című előadása lesz a KÉSZ-szervezésében, melyre a híveket és minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk. Az esti szentmise elmarad.
  3. Szeptember 1-vel megkezdődik Marcali iskoláiban is a hitoktatás. Mivel hittancsoportjaink megemelkedtek, ezért egy új hitoktatót, Fazekas Miklóst is felvettünk részmunkaidős munkakörben. Az idei tanévben is a gyermekek a hittankönyvet ingyen kapják.
  4. Folyamatban van a gombai templom felújítása, jelenleg a festési munkák folynak, de a pályázati pénzből csak a templom belsejét tudjuk felújítani. A gombai hívektől adományt várunk, hogy a templom külseje is elkészülhessen.