Hirdetések, 2020. 08. 02.

Hirdetések, 2020. 08. 02.

  1. Ma van az évközi 18. vasárnap.
  2. A héten pénteken első péntek. Délelőtt  a házi betegek és az Idősek otthonának lakóinak áldoztatása. Délután 17 órától gyóntatás a templomkertben, a Szentháromság szobornál. 17, 30-kor szentségimádás, 18 órakor szentmise.
  3. Jövő szombaton is 18 órakor lesz a szentmise.
  4. Folyamatban van a gombai templom felújítása, jelenleg a kőműves munkák folynak. Úgy néz ki, hogy pályázati pénzünkből a belső felújítás készülhet el.
  5. Augusztus 20-án, 10 órakor szabadtéri szentmise lesz a plébánia előtt, a platánsor alatt, ahol megszenteljük és megszegjük a Magyarok Kenyerét, melynek lisztjét ismét a kéthelyi Gazdakörtől kapjuk. És a Takács Sütöde készíti el.
  6. Augusztus 21-én Marcaliban, az X-házban tartja esperesi kerületem a kerületi zsinatot, melyen  kerület papjai és világi küldöttei vesznek részt.
Comments are closed.