Hirdetések, 2020. 07. 19.

1. Ma van az évközi 16. vasárnap.
  2. A jövő héten, csütörtökön 18 órára összehívom az Egyházközség Képviselő Testületét az X-ház nagytermébe. Az ülésen a gombai templom felújításáról, és a pápa szobor elkészítéséről lesz szó.
  3. Pénteken 17.30 órakor szentségimádás, 18 órakor szentmise.
  4. Szombaton 18 órakor szentmise.
  5. A Kristóf-napi autóáldás jövő vasárnap a 9 órás szentmise után lesz a plébániatemplom előtt.
  6. Az elmúlt héten Varga László megyéspüspök látogatott a Marcali plébániára, ahol az egyházközség munkatársaival, dolgozóival találkozott. A megyéspüspök minden templomunkat megtekintette, találkozott a város polgármesterével és református lelkészével is.
  7. Az elmúlt héten lezajlott KÉSZ taggyűlésen új tisztségviselőket választottak. A KÉSZ Marcali Csoportjának új vezetője Kiss Kálmán lett, titkára Horváth Zsolt László.
  8. Ismételten hirdetem, hogy a TV-n nézett szentmisék csak akkor érvényesek, ha valaki beteg és nem tud eljönni a templomba.
  9. Rózsafüzér újból kapható a sekrestyében és a plébánián.