Hirdetések, 2020. 03. 15.

Hirdetések, 2020. 03. 15.

  1. Ma van Nagyböjt 3. vasárnapja. Az ország katolikus templomaiban tartós élelmiszergyűjtés van a szegények részére. Az élelmiszergyűjtés a jövő vasárnapig tart.
  2. Jövő pénteken 17.30-kor keresztúti ájtatosságot tartunk, melyet a Rózsafüzér Társulat vezet.
  3. A koronavírussal kapcsolatban azt a tájékoztatást kaptuk, hogy az egyház a templomokban zavartalanul végezheti a liturgikus tevékenységeket az előírt elővigyázatosság mellett. Kérjük, aki úgy érzi, hogy beteg, vagy gyenge, az maradjon otthon és televízión nézze a szentmisét. Az elmúlt vasárnap előírt intézkedések érvényesek: nincs kézfogás, kézbe áldozunk, nem nyúlunk a szenteltvíz tartóba és kezet mosunk.
  4. Továbbra is adakozni lehet a Boldog II. János Pál pápa szobrára.
  5. Május 30-án Egyházmegyei Napot szervez a Kaposvári Püspökség, melyre jelentkezni lehet Gelencsér Róbertnél.
Comments are closed.