Hirdetések, 2020. 03. 01.

Hirdetések, 2020. 03. 01.

  1. Ma van Nagyböjt 1. vasárnapja.
  2. A jövő héten első péntek, 16.30-tól gyóntatás, keresztút a Szent Erzsébet Imakörrel, majd 17 órától szentmise. Nagyböjt péntekjein hústilalom van!
  3. Jövő szombaton vezetjük be a 18 órás esti szentmiséket.
  4. Az Egyházközség szervezésében Boldog II. János Pál pápát ábrázoló szobor készül a plébániatemplom elé. A szoborra adakozni lehet, készpénzben a plébánián, és banki átutalással a: 10403947-00026735-00000001 számlaszámon. Számlatulajdonos: Római Katolikus Egyházközség. Köszönjük a felajánlásokat!
  5. Az Eukarisztikus kongresszusra való jelentkezés elindult. Gelencsér Róbert világi elnököt jelöltem ki csoportvezetőnek, akinél jelentkezni lehet. Terveink szerint a kongresszusra szombati napon mennénk, amikor a Kossuth téri szentmiséről fáklyás körmenettel a Hősök teréig megyünk.
  6. Március 28-ára Apák zarándoklatát szerveznek Kaposváron. Az indulás 9 órakor lesz, a Szent Imre-templom elől Kaposszentbenedekre. A szervezők Marcaliból is várják a híveket.
  7. A mai élethez alkalmazkodva plébániánkon is telepítettünk kártyaleolvasó terminált. Ezen túl kártyával is lehet fizetni egyházi adót, temetést, szentmisét. Tóth Péter adószedőnk is magával viszi a terminált, és az egyházi adót nála is lehet kártyával fizetni.
  8. A nagyböjti Lelki Nap április 4-én, szombaton lesz, melyet Tölgyesi Dávid nagykanizsai káplán fog vezetni.
Comments are closed.