Hirdetések, 2020. 02. 16.

Hirdetések, 2020. 02. 16.

  1. Ma van az évközi 6. vasárnap.
  2. Pénteken 16.30-kor szentségimádás, utána szentmise.
  3. A Marcali Plébánia is csatlakozik a Házasság hetéhez. Jövő vasárnap szeretettel hívjuk és várjuk a házaspárokat a 9 órás szentmisére, házassági ígéretük megújítására és egy áldásra. Kérjük a hittanos gyermekek szüleit is, hogy csatlakozzanak ehhez a kezdeményezéshez és templomba járó idősebb házaspárokat is hívjuk szeretettel.
  4. Jövő vasárnap az ország valamennyi katolikus templomában gyűjtés lesz a katolikus iskolák javára.
  5. Az Egyházközség szervezésében Boldog II. János Pál pápát ábrázoló szobor készül a plébániatemplom elé. A szoborra adakozni lehet, készpénzben a plébánián, és banki átutalással a: 10403947-00026735-00000001 számlaszámon. Számlatulajdonos: Római Katolikus Egyházközség. Köszönjük a felajánlásokat!
  6. Az Eukarisztikus kongresszusra való jelentkezés elindult. Gelencsér Róbert világi elnököt jelöltem ki csoportvezetőnek, akinél jelentkezni lehet. Terveink szerint a kongresszusra szombati napon mennénk, amikor a Kossuth téri szentmiséről fáklyás körmenettel a Hősök teréig megyünk.
Comments are closed.