Hirdetések, 2020. 02. 02.

Hirdetések, 2020. 02. 02.

  1. Ma Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe, a 9 órás szentmiséén körmenetet tartunk.
  2. A héten szerda este 5 órára az X-ház nagytermébe összehívom az egyházközség képviselő testületét évi rendes közgyűlésre, melynek témája az elmúlt évi számadás, és az idei költségvetés.
  3. Pénteken első péntek, 16.30-kor gyóntatás, szentségimádás, majd szentmise, balázsolás.
  4. A szombati és jövő vasárnapi szentmisén is lesz balázsolás.
  5. A hittanos gyermekeink farsangja február 15-én, szombaton 14 órakor kezdődik az X-házban.
  6. Az Eukarisztikus kongresszusra való jelentkezés elindult. Gelencsér Róbert világi elnököt jelöltem ki csoportvezetőnek, akinél jelentkezni lehet. Terveink szerint a kongresszusra szombati napon mennénk, amikor a Kossuth téri szentmiséről fáklyás körmenettel a Hősök teréig megyünk.
  7. Boldog II. János Pál pápát ábrázoló szobor készül a plébániatemplom elé. A szoborra adakozni lehet, készpénzben a plébánián, és banki átutalással a: 10403947-00026735-00000001 számlaszámon. Számlatulajdonos: Római Katolikus Egyházközség. Köszönjük a felajánlásokat!
  8. „Mély vallásos családból származó házaspár ma ünnepli a 40. házassági évfordulójukat. Betegség miatt áldásra nem tudnak eljönni, ezért kérik, hogy egy „Most segíts meg Máriát” imádkozzunk értük.”
Comments are closed.