Hirdetések, 2020. 01. 19.

1. Ma az évközi 2. vasárnap, az ökumenikus imahét kezdete.
  2. Az ökumenikus imahét jövő vasárnap 17 órakor a református-evangélikus templomban zárul, melyen igét hirdet Kiss Iván esperes-plébános.
  3. A jövő héten, szerdán 17 órakor az X-ház nagytermében ökumenikus bibliaórát tartunk, melyre hívjuk a katolikus és református testvéreket is. Az esti szentmise elmarad.
  4. Pénteken 16.30 órakor szentségimádás, 17 órakor szentmise.
  5. Szombaton 19 órakor a GYÉK-ben kerül megrendezésre a 20. Marcali Katolikus Bál, melyre jegyek még mindig kaphatók. Tombola felajánlásokat kérünk a hívektől.
  6. Jövő vasárnap – a bálra való tekintettel – 10 órakor lesz a szentmise a plébániatemplomban.
  7. A hittanos gyermekeink farsangja február 15-én, szombaton 13 órakor kezdődik az X-házban.
  8. Az Eukarisztikus kongresszusra való jelentkezés elindult. Gelencsér Róbert világi elnököt jelöltem ki csoportvezetőnek, akinél jelentkezni lehet. Terveink szerint a kongresszusra szombati napon mennénk, amikor a Kossuth téri szentmiséről fáklyás körmenettel a Hősök teréig megyünk.