Hirdetések, 2020. 01. 12.

Hirdetések, 2020. 01. 12.

  1. Ma Jézus megkeresztelkedésének vasárnapja. A karácsonyi ünnepkör vége.
  2. A jövő héten, kedden 16 órakor tartjuk meg a fatimai imaórát, 17 órakor szentmise.
  3. Szerdán 16 órakor az X-házban KÉSZ gyűlés lesz, melyre a tagokat várják.
  4. Pénteken 16.30-kor szentségimádás, 17 órakor szentmise.
  5. A jövő vasárnap kezdődik az ökumenikus imahét a keresztények egységéért. Az idei év jelmondata: „…igen emberségesen bántak velünk…” (ApCsel 28,2) A jövő vasárnap (19-én) 9 órakor a plébániatemplomban ökumenikus istentiszteletet tartunk, melyen az igét Fazekas Krisztián református lelkipásztor tartja.
  6. A XX. Marcali Katolikus Bál január 25-én, szombaton 19 órakor a GYÉK-ben kerül megrendezésre. A belépőjegy ára. 4.000 Ft/fő (vacsorával, viszont az italfogyasztást nem tartalmazza). Jelentkezni Gelencsér Róbertnél, Sávoly Andreánál és a plébánián lehet. Tombolatárgyak felajánlását köszönettel elfogadunk.
  7. Az Eukarisztikus kongresszusra való jelentkezés elindult. Gelencsér Róbert világi elnököt jelöltem ki csoportvezetőnek, akinél jelentkezni lehet. Terveink szerint a kongresszusra szombati napon mennénk, amikor a Kossuth téri szentmiséről fáklyás körmenettel a Hősök teréig megyünk.
Comments are closed.