Hirdetések, 2019. 12. 08.

Hirdetések, 2019. 12. 08.

  1. Ma van ádvent 2. vasárnapja.
  2. A jövő héten, pénteken 16 órakor fatimai imaóra, 17 órakor szentmise.
  3. Szombaton tarjuk egyházközségünk ádventi lelki napját: 13 órakor az alsó tagozatos hittanosoknak előadás az X-házban, 14 órakor a felsősöknek előadás, 15 órakor a gyermekek gyóntatása, 15.45-kor a Fény Gyermekei Zenekar zenés áhítata, 16 órakor a felnőttek gyóntatása, 17 órakor lelkigyakorlatos szentmise. A lelki napot Bognár Tamás lábodi plébános vezeti. 18 órakor ádventi gyertyagyújtás, ahol közreműködnek a Mikszáth Iskola tanulói.
  4. Szombaton a Lelki Nap idejében a plébániatemplom sekrestyéjében kegytárgyárusítás folyik, ahol imakönyvek, rózsafüzérek, karácsonyi vallásos ajándékok vásárolhatók.
  5. Megköszönjük a karácsonyfa felajánlásokat.
  6. Karácsonyi virágpénzt a sekrestyében lehet leadni.
  7. Naptárak, kalendárium kapható a sekrestyében és a plébánián.
Comments are closed.