Hirdetések, 2019. 11. 24.

Hirdetések, 2019. 11. 24.

  1. Ma Krisztus Király vasárnapja van, az egyházi év utolsó vasárnapja.
  2. Szombaton 9 órakor kezdjük állítani a templom előtti téren az ádventi koszorúnkat, aki tud, eljöhet segíteni.
  3. Szombaton 15 órakor családoknak ádventi program kezdődik az X-házban. A szülőknek előadás és beszélgetés lesz az X-ház nagytermében: Érték-e még a család címmel. Az előadást Kollár Róbert és Rita vezeti. Ezzel egy időben a gyermekeknek az X-ház másik helyiségében ádventi koszorúkészítést tanítunk, melyhez az alapanyagot a plébánia biztosítja. Kérjük, hogy a plébánia e-mail címén jelentkezzenek a családok. Az elkészült ádventi koszorúkat a szombat esti 17 órás szentmisén megáldom. Kérem a híveket is, hogy aki tudja, ő is hozza el idei ádventi koszorúját erre az áldásra.
  4. Szombaton 17 órakor kezdődik a várossal közösen az első ádventi gyertyagyújtás, melyen közreműködik a Tündérliget Óvoda Szivárvány Csoportja. Az első gyertyát a polgármester úr fogja meggyújtani. A szentmise ezután kezdődik.
  5. Előre hirdetem, hogy az ádventi Lelki Nap és karácsonyi gyónás december 14-én, szombaton lesz, melyet Bognár Tamás lábodi plébános úr vezet.
  6. Naptárak, kalendárium, Szívem első gondolata című könyv kapható a sekrestyében és a plébánián.
Comments are closed.