Hirdetések, 2019. 11. 17.

Hirdetések, 2019. 11. 17.

  1. Ma van az évközi 33. vasárnap. Ma az ország összes katolikus templomában gyűjtés van a Karitász javára.
  2. Hétfőn 16.30-kor az X-ház nagytermében szülői értekezletet tartunk az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleinek. 17.15-kor ugyanitt szülői értekezlet a bérmálásra készülő gyermekek szüleinek.
  3. Szombaton 16 órakor kezdődik az országos méretű szentségimádás, melybe a Marcali Plébánia is bekapcsolódik 75 fővel.
  4. November 30-án hittanos gyermekeink szüleit hívjuk 15 órára az X-házba, ahol Kollár Rita és Róbert, volt marcali keresztény család előadást tart: Érték-e még a család címmel. Az előadás alatt a gyermekek részére ádventi koszorú-készítés lesz, melyre az alapanyagot a plébánia biztosítja. Az elkészült koszorúkat ugyanaznap a 17 órás szentmisén megáldom. Kérném, hogy a hívek is hozzák a templomba ádventi koszorúikat és azokat is megáldjuk.
  5. Megérkezett a Szívem első gondolata című könyv, naptárak kalendáriumok is kaphatók a sekrestyében és a plébánián.
Comments are closed.