Hirdetések, 2019. 10. 27.

Hirdetések, 2019. 10. 27.

  1. Ma van az évközi 30. vasárnap.
  2. Mivel áttértünk a téli időszámításra, az esti szentmisék időpontja délután 5 órára módosul.
  3. Október hónapban a szentmisék előtt fél órával rózsafüzért imádkozunk.
  4. Mindenszenteki és Halottak napi miserend. Mindenszentek (november 1. péntek): 17 óra: szentmise a központi temető ravatalozójánál (utána Halottak napi megemlékezés a Kálvárián). Halottak napja (november 2. szombat): 9 óra: szentmise a központi temető kápolnájában, 17 óra: szentmise a plébániatemplomban (előtte első pénteki szentgyónás). November 3. (vasárnap): 9 óra: plébániatemplom, 11 óra: gombai templom, 17 óra: B. Gizella templom.
  5. Mindenszentek és Halottak napján teljes búcsú nyerhető a tisztítótűzben szenvedők javára. Feltétele, hogy valaki meglátogat egy temetőt és imádkozik a megholtakért.
Comments are closed.