Hirdetések, 2019. 10. 06.

Hirdetések, 2019. 10. 06.

  1. Ma van az évközi 27. vasárnap.
  2. Október hónapban rózsafüzért végzünk az esti szentmisék előtt fél órával. A rózsafüzért vezeti kedden a Jézus Testvérei Kisközösség, szerdán Szent Erzsébet Imakör, pénteken a Rózsafüzér Társulat, szombaton a Képviselő Testület. Hétfőn az Engesztelő Imakör, az imaóra keretében mondja el a rózsafüzért. Vasárnaponként a gombai és a B. Gizella-i misék előtt fél órával lesz a rózsafüzér.
  3. Október 17-én 13 órakor a Kaposvári Püspökségen a Keresztény Vállalkozók Találkozója lesz. A vállalkozók számára előadások lesznek, bemutatkozik az ÉRME-hálózat. Marcaliból is várják a keresztény vállalkozók megjelenését.
  4. A KÉSZ Marcali Csoportja október 24-én, csütörtökön tervezi zarándoklatát Szombathely és Ják szakrális értékeinek megtekintésére. A zarándoklatra bárki jelentkezhet, az útiköltség: 3.500- Ft/fő. A KÉSZ tagoknak a buszköltség ingyenes. Jelentkezni a plébánián lehet.
Comments are closed.